FAQ

Často kladené otázky

Umelkuj vychádza z celosvetovo známeho konceptu Paint&Sip, čo v preklade znamená “Maľuj a Popíjaj”. Ide o koncept, ktorého podstatou je skupinové maľovanie (alebo iná umelecká činnosť), v príjemnej atmosfére, s pohárikom v ruke, pod vedením skúseného maliara – lektora. Každý maľuje svoj vlastný obraz podľa spoločného vzoru, ktorý je vystavený v popredí a vytlačený na malých papierikoch pri každom jednom stojane. Lektor obraz maľuje spolu s vami, pričom postupuje pomaly, zrozumiteľne, krok za krokom. Jeho úlohou je dohliadnuť na to, aby každý účastník odchádzal  na 100% spokojný so svojím dielom. Všetky pomôcky, potrebné na maľovanie sú zahrnuté v cene.

Veľkou výhodou umelkovania je práve to, že nemusíte mať žiadnu predchádzajúcu skúsenosť s kreslením alebo maľovaním. Obrazy, ktoré maľujeme, majú jednoduchý postup, podrobne vysvetlený lektorom, ktorý vás sprevádza v každej fáze. Nedá sa pomýliť – a aj keby, robíme fun art, nie fine art.

Maľovanie trvá aj s prestávkou 2,5 hodiny. Počas pauzy si môžete oddýchnuť, alebo pokračovať a zdokonaľovať vaše dielo – je to len na vás.

V cene sú zahrnuté VŠETKY pomôcky potrebné na maľovanie, jeden alko/nealko nápoj , voda a malé občerstvenie.

Či už chcete prísť v sprievode kamarátov, partnera alebo to poňať ako príležitosť zoznámiť sa s novými ľuďmi, všetky možnosti sú vítané. Keď však prídete aspoň dvaja, máte zvýhodnenú cenu lístkov.  Čím viac vás spolu príde, tým bude cena výhodnejšia.

Záleží od konkrétnej udalosti. Maľujeme buď akrylovými farbami na plátno, alebo akvarelovými farbami na tvrdý papier, ktorý si následne na konci maľovania zarámujeme. Rám je samozrejme v cene. Oba typy farieb sú ľahko umývateľné, stačí voda a mydlo.

Pokiaľ máte zakúpené vstupenky, ale nemôžete sa zúčastniť daného maľovania, dajte nám vedieť aspoň 48 hodín vopred (telefonicky alebo e-mailom) a my Vám ponúkneme náhradný termín.

Samozrejme, pokiaľ ste vstupenku uhradili, stačí nás kontaktovať pred začiatkom maľovania a my na základe vašich údajov pohľadáme vstupenky.